Get Mystery Box with random crypto!

​​ Падіння «Ліверпуля» триває У неділю команда Юргена Клопп | Favbet Ukraine

​​ Падіння «Ліверпуля» триває

У неділю команда Юргена Клоппа в принциповому протистоянні поступилася 2:3 «Манчестер Юнайтед» і вилетіла в 1/16 Кубка Англії. Втім, виліт з Кубка це не так страшно, при Клоппі для «Ліверпуля» це завжди був другорядний турнір. Куди гірше, що в чемпіонаті у «червоних» вже 5 матчів поспіль без перемог.

Ще не так давно «мерсисайдці» впевнено лідирували в Прем'єр-Лізі, а зараз йдуть в турнірній таблиці нижче не тільки двох грандів з Манчестера, а й навіть нижче «Лестера» і «Вест Хема». «Тоттенхем» відстає на одне очко від Ліверпуля, але має матч в запасі, так що потенційно також може обійти «червоних».

«Тоттенхем» та «Ліверпуль» грали один з одним зовсім недавно - в середині грудня. Тоді в абсолютному рівному поєдинку «Ліверпуль» вирвав перемогу на останній хвилині зустрічі завдяки голу Роберто Фірміно. І якщо подивимося на статистику особистих зустрічей, то виявимо, що це вже шоста перемога поспіль «Ліверпуля» над «Тоттенхемом» в усіх турнірах

Інша справа, що зараз «мерсисайдці» виглядають настільки погано, що результати місячної давнини вже можна вважати неактуальними. Поразки від «Саутгемптона» і «Бернлі» і як підсумок 4 матчі поспіль без голів в АПЛ - це вже занадто.

На даний момент «Тоттенхем» точно не слабший за «Ліверпуль» і лондонці можуть нарешті перервати серію поразок у очних зустрічах. Тим паче проти грандів в цьому сезоні «шпори» виглядають відмінно - перемоги над «Манчестер Сіті», «Манчестер Юнайтед» і «Арсеналом», плюс нічия з «Челсі». «Тоттенхему» під силу як мінімум не програти

Прогноз: Тоттенхем не програє - 1.75